Firma Profili;

Yedek Parça Sektöründe Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Mağazası Olma Hedefiyle Yola Çıkan ParçaDolu Yüz Binlerce Ürünü Değerli Müşterilerine Sunar. Kayseri; Yeni sanayi, Anbar ve Oymaağaç Depolarımızda Bulunan 250 Binden Fazla Çeşit Stoklu Ürünümüz İçinden Aradığınız Ürüne Kolayca Ulaşabilirsiniz.

ParçaDolu Sitesi; Otomotiv ve Ağır Vasıta Yedek Parça Sektöründe 1992 Yılından Beri Faliyette Olan Özaydın Nak. İnş. Tic. Ve San. Ltd. Şti. Çatısı Altında Faliyet Göstermektedir.

Öz Aydın Nak. İnş. Tic. Ve San. Ltd. Şti. Ticari Bilgi ve Tecrübesini E-ticaret Alanına Yönlendirmek ve Yönetmek Üzere Kurulmuş Sitedir. 


Kolay Si̇pari̇ş;
Alışverişlerinizi 7 Gün 24 Saat En Hızlı Ve Kolay Şekilde Yapabilmeniz İçin Tasarlanmıştır. İhtiyaç Duyduğunuz Bütün Ürünler Tek Tık Uzaklıkta. İster Marka Ve Modele Göre İsterseniz Ürün Adına Göre Arama Yaparak İhtiyacınız Olan Tüm Parçalara Anında Ulaşabilirsiniz.


Güvenli̇ Alişveri̇ş;
Alışverişlerde Müşterilerinin Kredi Kartı Ve Kişisel Bilgilerinin Gizlilik Ve Güvenliğine En Üst Düzeyde Önem Vermektedir. Sitemizde Ödeme Altyapısı Olarak Bddk'dan Lisanslı Ödeme Kuruluşu Olan İyzi̇co Güvenli Ödeme Sistemi Kullanılmaktadır. Kredi Kartı Bilgileriniz Sunucularımızda Saklanmaz Ve Barındırılmaz. Çalışanlarımız Dahil Hiç Kimse Kart Bilgilerinize Ulaşamamaktadır. 3D Güvenlik Sistemi Uygulanır. Ödeme İşlemleri Versiyon Olan 128 Bit Ssl Sertifikası İle Şifrelenmektedir.


Ürün Çeşitliliği;
50 Farklı Otomobil Grubunda 250.000 Referansla Müşterilerine Hizmet Vermektedir.

Vizyonumuz;
Ürün Çeşitliliği Ve Kalitesi İle Müşterisinin Tercihini Kolaylaştıran, Dürüst Satıcı Kimliğiyle Müşterisine En İyi Fiyatı Sunarak, Lider Kalmayı Hedefliyoruz.

Misyonumuz;
Müşteri Memmuniyetini Asıl Hedef Kabul Edip, Kaliteli Ürünleri En Uygun Fiyatlar, En Geniş Çeşit Ve Stoklama İle En Hızlı Hizmet Anlayışı İçinde Profesyonel Ticari Etik Değerlerine Sadık Kalarak, Haklı İtibarımızı Ve Liderliğimizi Dahada İleriye Taşımak Olacaktır.